Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Реклами
Влез

Си ја заворавив лозинката!
 
 
Or
 
Август 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Здраво друже
Добредојдовте на официалниот форум за СУГС Георги Димитров.
Сите најжешки дискусии околу школото, наставниците, тестовите, скратените часови се овде, но и ние сме деца, па „забегуваме„ и со дискусии за филмови, музика, игрици и што не друго.

За сите оние дојдени по образование, ако се регистрирате и се претставите за да може да ве идентификуваме како сегашен ученик во гимнацијата, ќе добиете пристап до делот со планови кој е дополнуван секојдневно, најчесто одма после часот.

Но пред да почнете со постирање, ве молиме детално да ги разгледате правилата на форумот, бидејќи нема трте мрте. За 1в прекршок се добива предупредување, за 2р се поздравуваме.
Мора да се бидеме строги, ако сакаме форумот да се изгради врз основа на квалитетни членови.

Имајте пријатен престој, и се надеваме дека ќе ве гледаме почесто овде!

ПоздраФ, Шефовите.
Latest topics
» Здраво како сте
Георги Димитров - Портал EmptyПет Сеп 25, 2009 12:31 am by Drakso

» Mh!
Георги Димитров - Портал EmptyПон Мар 30, 2009 1:37 am by MarkoSas

» Македонија пропага...
Георги Димитров - Портал EmptyНед Мар 29, 2009 7:13 pm by Gen.b2k

» ПРВИОТ БАКНЕЗ
Георги Димитров - Портал EmptyНед Мар 29, 2009 6:44 pm by bobo pope

» Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija???
Георги Димитров - Портал EmptyНед Мар 29, 2009 6:43 pm by bobo pope

» Омилена песна
Георги Димитров - Портал EmptyСаб Мар 28, 2009 6:53 pm by Dime Stojcev

» Каде најчесто излегувате?
Георги Димитров - Портал EmptyСаб Мар 28, 2009 6:49 pm by Dime Stojcev

» Имиња наопаку
Георги Димитров - Портал EmptyСаб Мар 28, 2009 6:47 pm by Dime Stojcev

» Има ли пилот во авионот?!
Георги Димитров - Портал EmptyСаб Мар 28, 2009 3:16 am by Петар

Пријатели
        

Пребарување
Кој е он-лајн?
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој

[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 13 во Пон Aвг 01, 2016 10:11 pm
Statistics
Постојат b>58 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е Cuki

Нашите членови се испратиле точно 1986 мислења in 148 subjects
РСС

Георги Димитров

Реклами