Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Join the forum, it's quick and easy

Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!
Георги Димитров
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ПРВИОТ БАКНЕЗ

+4
TrimXt
elenna_nevermind
Nenad
Dare
8 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by Nenad Чет Мар 26, 2009 5:18 pm

Петар напиша:па нз нешо ти си по отварањето теми ахахаха
Хахаха па не знам ништо за таа тема а и не ме интересира ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 5:26 pm

elenna_nevermind напиша:
TrimXt напиша:ако име прво искустов нели...хеххе
хахахахаа прво што е со мала?...сите така почнаа да ме викаат! хахах..после тоше неам ја прво искуство сеуште се неам мувано знаешп..се чувам за прва брачна ноќ...хахаха...се шалам..

а иначе шо знам..не ми е онака баш океј да споделувам интима со цело школо..така да.. ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 132317

ххе ОПА некој се издаде дека првото искуство ( интимно ) го доживеал...хехе..нвм се шалам...според мене не е тоа интимно..валјда не било нешто посебно..негледам зашто да не споделиш///еве сите се отворија...или почнаа да се отвараат!! ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 997923
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by Петар Чет Мар 26, 2009 5:30 pm

абеее не е ова џери спрингер и опра винфри па да ти кажува секој за интимни ствари е бате
Петар
Петар
форумџија

Постови: : 257
Активност: : 287

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 6:05 pm

Петар напиша:абеее не е ова џери спрингер и опра винфри па да ти кажува секој за интимни ствари е бате

Абе индианац...полека ти со тоа ебате...да не ти се врати случајно одпозади!!!....и не и наредив јас на неа да пише ова е отворен форум за тој што сака да може да си напише...така да не ми сери многу... ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 920406
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by Nenad Чет Мар 26, 2009 10:21 pm

Абе кој ја отворил темава треба да е подготвен да си каже што си има не да пука сеир на други ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by Dare Пет Мар 27, 2009 2:33 am

Nenad напиша:Абе кој ја отворил темава треба да е подготвен да си каже што си има не да пука сеир на други ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 850779
хаха па валјда не пукам само сеир бе...да не не кажав за мене?хехехе ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 453275
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by Nenad Пет Мар 27, 2009 2:35 am

Dare напиша:
Nenad напиша:Абе кој ја отворил темава треба да е подготвен да си каже што си има не да пука сеир на други ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 850779
хаха па валјда не пукам само сеир бе...да не не кажав за мене?хехехе ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 453275
Не беше наменето за тебе тоа...лошо сум се изразил...кој ја ПРОЧИТАЛ темава треба да каже за себе ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 582100
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by elenna_nevermind Пет Мар 27, 2009 12:51 pm

Nenad напиша:
Dare напиша:
Nenad напиша:Абе кој ја отворил темава треба да е подготвен да си каже што си има не да пука сеир на други ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 850779
хаха па валјда не пукам само сеир бе...да не не кажав за мене?хехехе ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 453275
Не беше наменето за тебе тоа...лошо сум се изразил...кој ја ПРОЧИТАЛ темава треба да каже за себе ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 582100
уффф од коа тоа бе??..ја колку што знам коа ги читав правилата на креаторот на форумов( Горјан) не пишуваше ЗАДОЛЖИТЕЛНО СПОДЕЛУВАЊЕ ИНТИМА и ЗАБРАНЕТО ФАЌАЊЕ СЕИРИ..а тоа што некој мисли дека е океј тоа да го раскажуваш на интернет..океј негова одлука неам нишо против..ама не можеш да ПРИНУДИШ некој да се согласи на твојот избор..хаха!!!

а да..и ве молам без индианци каубојци и остали кунг фу и Индиана џонс зафати..страв ме фаќа ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 387116 ..хахахахааПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 332755
elenna_nevermind
elenna_nevermind
џуниор

Постови: : 42
Активност: : 45

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by Nenad Пет Мар 27, 2009 2:56 pm

Хехехе абе јаката интима више ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 11826 али нема везе твој избое ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 582100
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by elenna_nevermind Пет Мар 27, 2009 5:12 pm

хахахаха..дали е јака или не моја ствар ти за тоа да не се секираш..!!!!!!!!!!!!!
elenna_nevermind
elenna_nevermind
џуниор

Постови: : 42
Активност: : 45

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by Nenad Пет Мар 27, 2009 7:58 pm

Па ја убаво си пишав горе дека е твој избор не се пали одма ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by bobo pope Нед Мар 29, 2009 6:44 pm

jas i dare si ja imavme istata prva ''ljubov'' ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 11826 Marija ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 20950 ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 850779
bobo pope
bobo pope
џуниор

Постови: : 46
Активност: : 58

Вратете се на почетокот Go down

ПРВИОТ БАКНЕЗ - Page 2 Empty Re: ПРВИОТ БАКНЕЗ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот