Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Join the forum, it's quick and easy

Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!
Георги Димитров
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

неверство и секнд ченс

+3
Nenad
TrimXt
Drakso
7 posters

Go down

неверство и секнд ченс Empty неверство и секнд ченс

Пишување by Drakso Пон Мар 23, 2009 11:15 am

епа вака темата е јасна како прифакате неверство и дали давате втора шанса?неверство и секнд ченс 11826 еве јас да почнам ако мојот партнер ме изневери на врската би и ставил крај но сепак нема причина да не бидеме пријателиневерство и секнд ченс 11826 а за втора шанса до сега не сум дал на никого но сепак...мислам дека понекогаш се прават грешки и некој луѓе заслужуваат втора шансаневерство и секнд ченс 11826
Drakso
Drakso
Сафра Шеф

Постови: : 215
Активност: : 250

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by TrimXt Пон Мар 23, 2009 11:25 am

ова вчера вечер да не те варала па ти вака рано сабајлечки да се "исплачеш" на форумов хехеххе се зезам неверство и секнд ченс 475449 ...

ја не простувам.ми се деси неверство и повеќе не праам муабет...абе со ѓаволот не се праи муабет бе алоооо!!а втора шанса не заслужува да добие поради тоа што докажала дека не ме сака...тоа јас не го рачунам за грешка т.е. не ја сваќам грешката ако она отиде да ме вара...пијана била нели хахаха..иначе темава сега ја погоди..ја мислам дека на наши години нетреба да се простува и не треба да се сваќаат "врските" така озбилно пошто уште сме деца и незнаеме што сакаме!
TrimXt
TrimXt
постер

Постови: : 193
Активност: : 208

http://www.basketsim.com

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Drakso Пон Мар 23, 2009 11:34 am

ееее TrimXt одговорот "се уште не сме доволно зрели за да сватиме љубов и сериозна врска" стварно го поштуем сепак старосната граница пага и сепак тоа се врски и некако не мислам дека сеа некој те изневерил и не те сака и не треба да му праиш муабет...не знам некако детски ми е ко скар скар нешо не знам...ако некој не те сака не е причина да не му правиш муабетневерство и секнд ченс 11826
Drakso
Drakso
Сафра Шеф

Постови: : 215
Активност: : 250

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by TrimXt Пон Мар 23, 2009 11:37 am

не бе брат него со тоа што ме варала ме повредла страшно...а доволно гордост имам да не им праам муабет на тие луѓе што немаат срце т.е. страв им е да ти кажат дека веќе не им требаш...варањето е најлош начин на раскинување!еј на темава почнав да рипам од стол неверство и секнд ченс 475449
TrimXt
TrimXt
постер

Постови: : 193
Активност: : 208

http://www.basketsim.com

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Drakso Пон Мар 23, 2009 11:45 am

не дека сум нешо избедиран одамна ме нема варано цура али онака...ке те повреди да може нема да ја гледаш онака како што си ја гледал некогаш али моето мото е боље да правиш пријатели него непријателиневерство и секнд ченс 11826 тоа значи боље коа ке ја видиш здраво здраво шо праиш муабет и да си поминеш него да поминеш и да и лупнеш некоја рецка. Така нема да вратиш на никого...а за тоа што ке те повреди некој...се се врти се се врака кога тогаш се ке се вратиневерство и секнд ченс 11826
Drakso
Drakso
Сафра Шеф

Постови: : 215
Активност: : 250

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by TrimXt Пон Мар 23, 2009 11:59 am

не бе брат ти не и маваш рецка...него само и даваш до знаење дека тоа што го на праила ужасно те повредиле и она не заслужува да и праиш муабет неверство и секнд ченс 475449 ...ете глеаш ја и ти имаме различно мото...ја па викам дека некои луѓе не заслужуваат ни да ги гледаш како непријатели т.е. треба да ги гледаш ко да не постојат...дал те има дал те нема срцка исто ми е хахах
TrimXt
TrimXt
постер

Постови: : 193
Активност: : 208

http://www.basketsim.com

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Nenad Пон Мар 23, 2009 2:19 pm

Зависи од човекот некој заслужува некој не заслужува втора ванса неверство и секнд ченс 11826 ма да ако стварно ни значи личноста треба да добие втора, трета е веке премногу неверство и секнд ченс 437822 неверство и секнд ченс 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Dime Stojcev Пон Мар 23, 2009 2:54 pm

ја мислам дека на секој може да му се деси да згреши и зависи од тоа колку ти значи како што кажа нешо... мораш да тргнеш од себе дали може на тебе да ти се деси нешто такво па тогаш ке знаеш дали ке дадеш втора шансаневерство и секнд ченс 11826
Dime Stojcev
Dime Stojcev
постер

Постови: : 156
Активност: : 182

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Marija* Сре Мар 25, 2009 8:09 pm

epa bas radi toa sto ne treba da gi svakame vrskite seriozno, sto se zamaras dali te varala ili ne, zasto da ne prostis nesto sto sigurno i ti go imas napraveno. ok sega ako ide niz grad i te vara so koj stigne ali onaka edno varanje za koe se pokajala, zasto da ne i prostis....?

Marija*
џуниор

Постови: : 28
Активност: : 27

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Nenad Сре Мар 25, 2009 8:27 pm

Marija* напиша:epa bas radi toa sto ne treba da gi svakame vrskite seriozno, sto se zamaras dali te varala ili ne, zasto da ne prostis nesto sto sigurno i ti go imas napraveno. ok sega ako ide niz grad i te vara so koj stigne ali onaka edno varanje za koe se pokajala, zasto da ne i prostis....?
Абе заеби ти каење неверство и секнд ченс 11826 ако заслужила тогаш може простување ако не чаос мала неверство и секнд ченс 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Drakso Чет Мар 26, 2009 12:53 am

Поштуем на диме мислење ми го зема зборот секој човек е различен и се разбира секој греши не велам дека на сите треба да им се простува ама понекогаш...па треба да се даде шанса...иако сум немал сеуште такво искуствоневерство и секнд ченс 11826 и марија обиди се да пишуваш на кирилица!
Drakso
Drakso
Сафра Шеф

Постови: : 215
Активност: : 250

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Петар Чет Мар 26, 2009 1:32 am

прости и само ако ти даде





и тоа одма..
Петар
Петар
форумџија

Постови: : 257
Активност: : 287

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Nenad Чет Мар 26, 2009 4:41 pm

Петар напиша:прости и само ако ти даде





и тоа одма..
Хехехе се согласувам со колегата нема друг начин за прошка неверство и секнд ченс 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 4:49 pm

хех БРАВО ПЕТАР!!!...те постуем брат, иако ти мене не..х)

хехе па вака..јас обицно...мислам еднаш ме варале и не сум простил..а за варанје сум варал...и ми било простено...не се секјавам коа не ми простиле...хехе...глупости...не е убаво..али мислам дека треба да се даде втора шанса али не и трета...хех...според мене кој еднаш кје вара кје вара и пак..така да...јебига...
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Marija* Пет Мар 27, 2009 4:31 pm

darko ne filozofiraj mnogu mnogu... samo lazes be dostaaaa hahahha=))

Marija*
џуниор

Постови: : 28
Активност: : 27

Вратете се на почетокот Go down

неверство и секнд ченс Empty Re: неверство и секнд ченс

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот