Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Join the forum, it's quick and easy

Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!
Георги Димитров
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Стара песна, кафана пред дискотека!

+3
TrimXt
Nenad
Dare
7 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Dare Пон Мар 23, 2009 5:13 pm

DEcki folkerista ajde javete se..
ajde jas krsam mraz.Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
Spored mene dobitna kombinacija za vikend e KAFANA pred DISKOTEKA...ili negde slicno..ali vo glavno da se pocne vo nekoe malo ili golemo kafance...toj sto ide so nas NEKA KAZE NESTO PROTIV AKO MOZE..:d:d:d....najbolje e....
....ajde da gi slusneme vasite stavovi za ova...
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Nenad Пон Мар 23, 2009 5:16 pm

Dare напиша:DEcki folkerista ajde javete se..
ajde jas krsam mraz.Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
Spored mene dobitna kombinacija za vikend e KAFANA pred DISKOTEKA...ili negde slicno..ali vo glavno da se pocne vo nekoe malo ili golemo kafance...toj sto ide so nas NEKA KAZE NESTO PROTIV AKO MOZE..:d:d:d....najbolje e....
....ajde da gi slusneme vasite stavovi za ova...
АБЕ КИРИЛИЦА!!! Стара песна, кафана пред дискотека! 743627 Иначе добитна е твојата комбинација според мене. Дискотека без кафана не мже да иде Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Dare Пон Мар 23, 2009 5:31 pm

добро еве сеа кје ги сменамЧДЧДЧД....инаце мора да е добитна...мислам моја е....али некој не иде со нас до КРАЈ!!!...некој после кафана иде со ЗЕНСКА МУ НЕГДЕ!!!...не остава....си знае тој со си ја има мувата на капата...или САНЈА во раката Стара песна, кафана пред дискотека! 850779
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Nenad Пон Мар 23, 2009 5:37 pm

Dare напиша:добро еве сеа кје ги сменамЧДЧДЧД....инаце мора да е добитна...мислам моја е....али некој не иде со нас до КРАЈ!!!...некој после кафана иде со ЗЕНСКА МУ НЕГДЕ!!!...не остава....си знае тој со си ја има мувата на капата...или САНЈА во раката Стара песна, кафана пред дискотека! 850779
Хахахах нема спомнување приватен живот на членови Стара песна, кафана пред дискотека! 475449
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by TrimXt Пон Мар 23, 2009 7:03 pm

ја па малце подруг ритам идам...у сабота идам прво у кафана па у некој кафич-дикотека...а у петок идам прво у пабче да се здрвам па у седмица па у Б2 ил колосеум
TrimXt
TrimXt
постер

Постови: : 193
Активност: : 208

http://www.basketsim.com

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Nenad Пон Мар 23, 2009 7:35 pm

TrimXt напиша:ја па малце подруг ритам идам...у сабота идам прво у кафана па у некој кафич-дикотека...а у петок идам прво у пабче да се здрвам па у седмица па у Б2 ил колосеум
Ееее ако де у паб идеш со иста цел како и у кафана така да исто е Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Dime Stojcev Пон Мар 23, 2009 11:05 pm

Nenad напиша:
TrimXt напиша:ја па малце подруг ритам идам...у сабота идам прво у кафана па у некој кафич-дикотека...а у петок идам прво у пабче да се здрвам па у седмица па у Б2 ил колосеум
Ееее ако де у паб идеш со иста цел како и у кафана така да исто е Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
и плус шабанско му пуштаат... така да исто му се фаќа!!!
а нешо само да те потсетам на нешто сам ке сватиш да не пишувам за личните интереси!!!!!!Стара песна, кафана пред дискотека! 332755Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
Dime Stojcev
Dime Stojcev
постер

Постови: : 156
Активност: : 182

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Nenad Вто Мар 24, 2009 1:01 am

Dime Stojcev напиша:
Nenad напиша:
TrimXt напиша:ја па малце подруг ритам идам...у сабота идам прво у кафана па у некој кафич-дикотека...а у петок идам прво у пабче да се здрвам па у седмица па у Б2 ил колосеум
Ееее ако де у паб идеш со иста цел како и у кафана така да исто е Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
и плус шабанско му пуштаат... така да исто му се фаќа!!!
а нешо само да те потсетам на нешто сам ке сватиш да не пишувам за личните интереси!!!!!!Стара песна, кафана пред дискотека! 332755Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
Тоа у прајват месиџ пиши ми не тука Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Петар Вто Мар 24, 2009 1:15 am

леле комбинацијава е крш!! ако е за начукување работата боље ќе идам во некој кафич а не кафана..

што се однесува до музиката.. не иде да се веселам на турбо фолк и после ќе денсам на хип хоп, аренби, хаус.. едноставно звучи тапа
Петар
Петар
форумџија

Постови: : 257
Активност: : 287

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Nenad Вто Мар 24, 2009 1:19 am

Петар напиша:леле комбинацијава е крш!! ако е за начукување работата боље ќе идам во некој кафич а не кафана..

што се однесува до музиката.. не иде да се веселам на турбо фолк и после ќе денсам на хип хоп, аренби, хаус.. едноставно звучи тапа
Абе обично муабетот иде ај у кафана па у дискотека, ама у 90% случаји остануваме до крај у кафана ЛОЛ едноставно се уарнува работата Стара песна, кафана пред дискотека! 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Петар Вто Мар 24, 2009 1:21 am

па боље и така што е... ако више се иде во кафана, таму нека се остане..
Петар
Петар
форумџија

Постови: : 257
Активност: : 287

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Dime Stojcev Вто Мар 24, 2009 1:43 am

Nenad напиша:
Петар напиша:леле комбинацијава е крш!! ако е за начукување работата боље ќе идам во некој кафич а не кафана..

што се однесува до музиката.. не иде да се веселам на турбо фолк и после ќе денсам на хип хоп, аренби, хаус.. едноставно звучи тапа
Абе обично муабетот иде ај у кафана па у дискотека, ама у 90% случаји остануваме до крај у кафана ЛОЛ едноставно се уарнува работата Стара песна, кафана пред дискотека! 850779
не нешо грешка си!!! ти остануваш!!!!!
Dime Stojcev
Dime Stojcev
постер

Постови: : 156
Активност: : 182

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Nenad Вто Мар 24, 2009 1:08 pm

Dime Stojcev напиша:
Nenad напиша:
Петар напиша:леле комбинацијава е крш!! ако е за начукување работата боље ќе идам во некој кафич а не кафана..

што се однесува до музиката.. не иде да се веселам на турбо фолк и после ќе денсам на хип хоп, аренби, хаус.. едноставно звучи тапа
Абе обично муабетот иде ај у кафана па у дискотека, ама у 90% случаји остануваме до крај у кафана ЛОЛ едноставно се уарнува работата Стара песна, кафана пред дискотека! 850779
не нешо грешка си!!! ти остануваш!!!!!
Хахаха да Диме ја сам ке седам у кафана до сабајле Стара песна, кафана пред дискотека! 11826 сите остануваме обично или сите си идеме Стара песна, кафана пред дискотека! 437822
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Dime Stojcev Вто Мар 24, 2009 3:26 pm

Nenad напиша:
Dime Stojcev напиша:
Nenad напиша:
Петар напиша:леле комбинацијава е крш!! ако е за начукување работата боље ќе идам во некој кафич а не кафана..

што се однесува до музиката.. не иде да се веселам на турбо фолк и после ќе денсам на хип хоп, аренби, хаус.. едноставно звучи тапа
Абе обично муабетот иде ај у кафана па у дискотека, ама у 90% случаји остануваме до крај у кафана ЛОЛ едноставно се уарнува работата Стара песна, кафана пред дискотека! 850779
не нешо грешка си!!! ти остануваш!!!!!
Хахаха да Диме ја сам ке седам у кафана до сабајле Стара песна, кафана пред дискотека! 11826 сите остануваме обично или сите си идеме Стара песна, кафана пред дискотека! 437822
не нешо ти остануваш со сања.. немора у кафана али не доагас со нас така да исто ти се фака!!!Стара песна, кафана пред дискотека! 332755Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
Dime Stojcev
Dime Stojcev
постер

Постови: : 156
Активност: : 182

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Dare Вто Мар 24, 2009 5:18 pm

Nenad напиша:
Петар напиша:леле комбинацијава е крш!! ако е за начукување работата боље ќе идам во некој кафич а не кафана..

што се однесува до музиката.. не иде да се веселам на турбо фолк и после ќе денсам на хип хоп, аренби, хаус.. едноставно звучи тапа
Абе обично муабетот иде ај у кафана па у дискотека, ама у 90% случаји остануваме до крај у кафана ЛОЛ едноставно се уарнува работата Стара песна, кафана пред дискотека! 850779

ХЕХЕ сине тие со си одат во 12 заврсуваат во кафана..па колку и да им е уарнато...
додека ние дремеме дур не не избркаат а коа кје не избркаат околу 12-30...поцнува нокјта во б2 колосеум и слицни гомна Стара песна, кафана пред дискотека! 719895

Петар напиша:па боље и така што е... ако више се иде во кафана, таму нека се остане..

Па
пеер ако идес во кафана и останес таму до крај..кје треба да се вратис
дома пијан...а незнам кој сака така да се вракја дома...плус идес
скокас играс и све правис кје повратис на крај...и ко нов си дома... Стара песна, кафана пред дискотека! 453275

Нели сум во право?!
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Nenad Вто Мар 24, 2009 5:32 pm

Dare напиша:
Петар напиша:па боље и така што е... ако више се иде во кафана, таму нека се остане..

Па пеер ако идес во кафана и останес таму до крај..кје треба да се вратис дома пијан...а незнам кој сака така да се вракја дома...плус идес скокас играс и све правис кје повратис на крај...и ко нов си дома... Стара песна, кафана пред дискотека! 453275

Нели сум во право?!
Абе сум приметил у последно време стално до крај остануваме или ке почнеме негде да се шлаеме после тоа. Иначе топ е дискотека по кафана Стара песна, кафана пред дискотека! 582100
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Dare Вто Мар 24, 2009 10:45 pm

Nenad напиша:
Dare напиша:
Петар напиша:па боље и така што е... ако више се иде во кафана, таму нека се остане..

Па пеер ако идес во кафана и останес таму до крај..кје треба да се вратис дома пијан...а незнам кој сака така да се вракја дома...плус идес скокас играс и све правис кје повратис на крај...и ко нов си дома... Стара песна, кафана пред дискотека! 453275

Нели сум во право?!
Абе сум приметил у последно време стално до крај остануваме или ке почнеме негде да се шлаеме после тоа. Иначе топ е дискотека по кафана Стара песна, кафана пред дискотека! 582100

да да а на крај обавезно заврсуваме кај ФИЦ во гараза...на ладенјее!!!
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Marija* Сре Мар 25, 2009 8:57 pm

znaci nema sto da se komenira za temava mozete samo da se soglsite i nisto dr... kafana pa diskoteka=) bravo za temava

Marija*
џуниор

Постови: : 28
Активност: : 27

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by bobo pope Сре Мар 25, 2009 10:08 pm

Jas sum so neso i dare kafana (kaj Sime) pa kafic nekoj na zurka i da se vidis so luge pa b2 ili coloseum ili ''MEMENTO'' Стара песна, кафана пред дискотека! 850779 ne ne tamu ne ideme inace ova za petok a sabota sekogas razlicno i taka inace i u pab sum bil nekolku pati ama mnogu guzva nemas mesto za sedenje i nekako ne mi e bas bolje mi e kafance Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
bobo pope
bobo pope
џуниор

Постови: : 46
Активност: : 58

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Nenad Сре Мар 25, 2009 11:34 pm

bobo pope напиша:Jas sum so neso i dare kafana (kaj Sime) pa kafic nekoj na zurka i da se vidis so luge pa b2 ili coloseum ili ''MEMENTO'' Стара песна, кафана пред дискотека! 850779 ne ne tamu ne ideme inace ova za petok a sabota sekogas razlicno i taka inace i u pab sum bil nekolku pati ama mnogu guzva nemas mesto za sedenje i nekako ne mi e bas bolje mi e kafance Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
Хехех еве уште еден наш истомисленик Стара песна, кафана пред дискотека! 11826 Ајде сине сефте со постов Стара песна, кафана пред дискотека! 582100
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 12:24 am

хехе...па да ти се мнозат...на свадба да ти играме..со ПЛЕХ МУЗИКА!!!!
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Dime Stojcev Чет Мар 26, 2009 2:01 am

кај фиц у гаража се гужваме пошто нешо си ја чува гаражата... хахахахСтара песна, кафана пред дискотека! 332755 без гаража не поминува!!!Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
Dime Stojcev
Dime Stojcev
постер

Постови: : 156
Активност: : 182

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by bobo pope Чет Мар 26, 2009 3:26 am

Dare напиша:
Nenad напиша:
Dare напиша:
Петар напиша:па боље и така што е... ако више се иде во кафана, таму нека се остане..

Па пеер ако идес во кафана и останес таму до крај..кје треба да се вратис дома пијан...а незнам кој сака така да се вракја дома...плус идес скокас играс и све правис кје повратис на крај...и ко нов си дома... Стара песна, кафана пред дискотека! 453275

Нели сум во право?!
Абе сум приметил у последно време стално до крај остануваме или ке почнеме негде да се шлаеме после тоа. Иначе топ е дискотека по кафана Стара песна, кафана пред дискотека! 582100

да да а на крај обавезно заврсуваме кај ФИЦ во гараза...на ладенјее!!!
kazi izrazise na ladenj na stoÉÉÉ k****i Стара песна, кафана пред дискотека! 11826
bobo pope
bobo pope
џуниор

Постови: : 46
Активност: : 58

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 6:20 pm

хаха бобо брат ај образлози го ова што го кажа....и на кирлица молим ти се Стара песна, кафана пред дискотека! 453275
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Dime Stojcev Пет Мар 27, 2009 2:31 am

и ја те молам д преведеш не е шифра до мене да ми го преведе!!! хахахахСтара песна, кафана пред дискотека! 332755:Стара песна, кафана пред дискотека! 332755
Dime Stojcev
Dime Stojcev
постер

Постови: : 156
Активност: : 182

Вратете се на почетокот Go down

Стара песна, кафана пред дискотека! Empty Re: Стара песна, кафана пред дискотека!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот