Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Join the forum, it's quick and easy

Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!
Георги Димитров
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Помош! Ми се расипа компјутерот/телефонот!

2 posters

Go down

Помош! Ми се расипа компјутерот/телефонот! Empty Помош! Ми се расипа компјутерот/телефонот!

Пишување by Zombie Сре Мар 25, 2009 12:44 am

Еве една тема за сите што имаат проблеми со своите компјутери, мобилни телефони, или било какви хај-теч апарати (мп3 плеери, дигитални апарати и др.). Во сите форуми кај што сум зачленет има посебен дел за вакви теми, ама затоа што овде нема таков дел, решив тука да ја ставам темата...Сите што имаат малце абер од денешнава технологија се добродојдени да одговараат на поставените прашања (се додека не трескаат глупости). Помош! Ми се расипа компјутерот/телефонот! 366528
Zombie
Zombie
џуниор

Постови: : 23
Активност: : 42

Вратете се на почетокот Go down

Помош! Ми се расипа компјутерот/телефонот! Empty Re: Помош! Ми се расипа компјутерот/телефонот!

Пишување by Drakso Сре Мар 25, 2009 2:30 am

епа фино шо ти текнало имавме форум за вакви ствари ама го избришавме пошо немаше кој да постира бтњ форумот забегување ти е сваштарникПомош! Ми се расипа компјутерот/телефонот! 11826
Drakso
Drakso
Сафра Шеф

Постови: : 215
Активност: : 250

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот