Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Join the forum, it's quick and easy

Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!
Георги Димитров
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кругот се врти???

+5
Drakso
elenna_nevermind
Marija*
Nenad
Dare
9 posters

Go down

Кругот се врти??? Empty Кругот се врти???

Пишување by Dare Сре Мар 25, 2009 5:46 pm

Ајде лјубонџии...кој го осетил ова...КРУГОТ СЕ ВРТИ...јас сум 100% сигурен дека се врти...да ги слуснеме вашит искуства на оваа тема...вртенјето на кругот во ваша полза или вашите поплаки
Искрејно јас сум го осетел многу пат...Додека еднаш беше позитивно за
мене...но повекје пати негативно...хехе...ајде нека образлози некој
друг...нека расказе цела приказна доколку сака!!


значи предупреда од администрација... Не пишувај пост под пост и прочитај ги правилата*
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Nenad Сре Мар 25, 2009 6:04 pm

Јас лично не сум почуствувал лошо но знам дека други кои ми направиле лошо дека им се вратило Кругот се врти??? 997923 Инаку дефинитивно кога тогаш ке се сврти Кругот се врти??? 11826
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Marija* Сре Мар 25, 2009 7:33 pm

lele temava aaaaa kollku e tocno ne da se vrti se se vraka... i toa duplo, bravo za temava=)

Marija*
џуниор

Постови: : 28
Активност: : 27

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by elenna_nevermind Сре Мар 25, 2009 7:43 pm

леееееееееее..темава у срце мава..не знаеш колку пати го иам испиено од ова вртењево на кругоооов!!!!!! ама увек дупло враќам...


МХ МХ! фор д рекорд...НЕ сум злобнааа!! ( ова за Диме..ахахахахах)
elenna_nevermind
elenna_nevermind
џуниор

Постови: : 42
Активност: : 45

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Nenad Сре Мар 25, 2009 7:48 pm

elenna_nevermind напиша:леееееееееее..темава у срце мава..не знаеш колку пати го иам испиено од ова вртењево на кругоооов!!!!!! ама увек дупло враќам...


МХ МХ! фор д рекорд...НЕ сум злобнааа!! ( ова за Диме..ахахахахах)
Хахах ма нееее...злобна си бе доста Кругот се врти??? 11826 стално црни мисли ти се вртат у глава Кругот се врти??? 997923 хехе се шалам Кругот се врти??? 366528
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by elenna_nevermind Сре Мар 25, 2009 7:55 pm

колку не СУМ не јади гомна сеа...ц ц ц..
зашо ми вадите афери такви дека сум злобна .....



после луѓето стварно ќе мислат така!!!! не е ферКругот се врти??? 549515
elenna_nevermind
elenna_nevermind
џуниор

Постови: : 42
Активност: : 45

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Dare Сре Мар 25, 2009 8:13 pm

elenna_nevermind напиша:колку не СУМ не јади гомна сеа...ц ц ц..
зашо ми вадите афери такви дека сум злобна .....



после луѓето стварно ќе мислат така!!!! не е ферКругот се врти??? 549515
Јас неможам да кажам дека си злобна...али лажеш многу...хехе...а тоа не е убаво..кје ти се врати...х)....


Иначе и јас вракјам дупло...ма не дупло....6 пати повекје...ама несакајки тоа..незнам зашто и незнам како али ете се дешава...случајно...хехе Кругот се врти??? 408905
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by elenna_nevermind Сре Мар 25, 2009 8:15 pm

хахахахаххахахахахахахаа..е чек сеа на ова ме насмеа многу..!!!!! али да не навлагаме ја и ти у понатамошни ИНТИМНИ дискусии...
elenna_nevermind
elenna_nevermind
џуниор

Постови: : 42
Активност: : 45

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Dare Сре Мар 25, 2009 8:17 pm

elenna_nevermind напиша:хахахахаххахахахахахахаа..е чек сеа на ова ме насмеа многу..!!!!! али да не навлагаме ја и ти у понатамошни ИНТИМНИ дискусии...

ХЕХЕ баш би сакал...али ако инсистираш оки нема!!... Кругот се врти??? 850779

Али баш ме интересира за тоа...ај те молам пиши ми PRIVET MESSEGE
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Nenad Сре Мар 25, 2009 8:35 pm

Dare напиша:
elenna_nevermind напиша:хахахахаххахахахахахахаа..е чек сеа на ова ме насмеа многу..!!!!! али да не навлагаме ја и ти у понатамошни ИНТИМНИ дискусии...

ХЕХЕ баш би сакал...али ако инсистираш оки нема!!... Кругот се врти??? 850779

Али баш ме интересира за тоа...ај те молам пиши ми PRIVET MESSEGE
А да си размените мсн па све да си решите не постови тука да ќарувате Кругот се врти??? 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Drakso Чет Мар 26, 2009 1:03 am

ај ај ненад не се плаши никој не ти зима титула бтњ кругот се врти се се врака го иам доживеано тоа и IT FEELS GOOD:D пошо знаеш дека тој што те заебал осетил како ти било тебе коа те заебалеКругот се врти??? 11826 и мн е јакоКругот се врти??? 11826
Drakso
Drakso
Сафра Шеф

Постови: : 215
Активност: : 250

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Nenad Чет Мар 26, 2009 1:12 am

Drakso напиша:ај ај ненад не се плаши никој не ти зима титула бтњ кругот се врти се се врака го иам доживеано тоа и IT FEELS GOOD:D пошо знаеш дека тој што те заебал осетил како ти било тебе коа те заебалеКругот се врти??? 11826 и мн е јакоКругот се врти??? 11826
Ти ми ја зимаш стоко една Кругот се врти??? 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Петар Чет Мар 26, 2009 1:33 am

КРУГОТ СЕ ВРТИ??? па да али мојов некако турни ме да кинисам сака.. ахахаххахахахаха

се врти се врти како не се врти
Петар
Петар
форумџија

Постови: : 257
Активност: : 287

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Dime Stojcev Чет Мар 26, 2009 1:38 am

ми се нема десено такво нешто пошто не практикувам да правам нешто на другите! едноставно не сакам кога некој ме мрази!! таков сум за разлика од некои тука што се ЛОШИ и ЗЛОБНИ!!! муахахахах да не посочувам just kiding !!! знам дека не си злобна туку онака малце да те замарам!!!Кругот се врти??? 11826:D и мислам дека сто посто се враќа бар ја сум им вратил на тие што се испонашале!!!Кругот се врти??? 332755:P
Dime Stojcev
Dime Stojcev
постер

Постови: : 156
Активност: : 182

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 4:40 pm

Петар напиша:КРУГОТ СЕ ВРТИ??? па да али мојов некако турни ме да кинисам сака.. ахахаххахахахаха

се врти се врти како не се врти

Море не да се врти...али знаеш онака...хамм..на пример јас кје те заебам тебе..ама ти нема мене да ме заебеш, кје заебеш некој друг...а мене друг кје ме заебе...хехе така некако...свакјаш шо сакам да кажам?...хехе...еве кје дадам пример подетален..на пример...кје вараш...и тебе нема да ти врати таа што си ја варал...него кје ти врати некоја друга..сто тебе кје ти знаци тоа многу повекје...и то...валјда се разбравме Кругот се врти??? 20950 Кругот се врти??? 20950
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 4:42 pm

Dime Stojcev напиша:ми се нема десено такво нешто пошто не практикувам да правам нешто на другите! едноставно не сакам кога некој ме мрази!! таков сум за разлика од некои тука што се ЛОШИ и ЗЛОБНИ!!! муахахахах да не посочувам just kiding !!! знам дека не си злобна туку онака малце да те замарам!!!Кругот се врти??? 11826:D и мислам дека сто посто се враќа бар ја сум им вратил на тие што се испонашале!!!Кругот се врти??? 332755:P

хаха Димче брат во право си..али мислам дека темава е онака за лјубовен круг..хехе а за тоа дека не си лош јас се кладам дека не си...али баш дека не си сите кје те ебат.... Кругот се врти??? 997923
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Nenad Чет Мар 26, 2009 4:43 pm

Да да Даре те разбравме Кругот се врти??? 582100 Ама тоа е веке триаголник не круг Кругот се врти??? 850779 хахаха
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 4:55 pm

Nenad напиша:Да да Даре те разбравме Кругот се врти??? 582100 Ама тоа е веке триаголник не круг Кругот се врти??? 850779 хахаха

ХЕХЕ е сеа и ти го погоди..па ако така збориме тоа не е триаголник..него 100аголник...зс не се само тројца во игра.....
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Dime Stojcev Пет Мар 27, 2009 2:14 am

Dare напиша:
Dime Stojcev напиша:ми се нема десено такво нешто пошто не практикувам да правам нешто на другите! едноставно не сакам кога некој ме мрази!! таков сум за разлика од некои тука што се ЛОШИ и ЗЛОБНИ!!! муахахахах да не посочувам just kiding !!! знам дека не си злобна туку онака малце да те замарам!!!Кругот се врти??? 11826:D и мислам дека сто посто се враќа бар ја сум им вратил на тие што се испонашале!!!Кругот се врти??? 332755:P

хаха Димче брат во право си..али мислам дека темава е онака за лјубовен круг..хехе а за тоа дека не си лош јас се кладам дека не си...али баш дека не си сите кје те ебат.... Кругот се врти??? 997923
па беше насочено за темава али малце го сменив... а за тоа што ќе ме ебат знам:S:S!!!хаха
Dime Stojcev
Dime Stojcev
постер

Постови: : 156
Активност: : 182

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by elenna_nevermind Пет Мар 27, 2009 2:38 pm

Dime Stojcev напиша:ми се нема десено такво нешто пошто не практикувам да правам нешто на другите! едноставно не сакам кога некој ме мрази!! таков сум за разлика од некои тука што се ЛОШИ и ЗЛОБНИ!!! муахахахах да не посочувам just kiding !!! знам дека не си злобна туку онака малце да те замарам!!!Кругот се врти??? 11826:D и мислам дека сто посто се враќа бар ја сум им вратил на тие што се испонашале!!!Кругот се врти??? 332755:P
ц ц ц...значи не моеш ти да прекинеш..!!! е стварно си..хахахахахаха..а иначе нема чоек што не вратил според мене...сакаш да ми каеш дека никад не ти пукнал филм да му вратиш на некој?????.. Кругот се врти??? 660380
elenna_nevermind
elenna_nevermind
џуниор

Постови: : 42
Активност: : 45

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Daydream Believer Пет Мар 27, 2009 3:01 pm

Па што знам колку се врти...

Ама ние луѓето дефинитивно сакаме да веруваме во тоа затоа што така полесно ја поднесуваме болката :]
Daydream Believer
Daydream Believer
постер

Постови: : 73
Активност: : 74

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by staska Пет Мар 27, 2009 4:49 pm

а ја мислам тебе не ти се десило ова а? Кругот се врти??? 80783
staska
staska
постер

Постови: : 64
Активност: : 70

Вратете се на почетокот Go down

Кругот се врти??? Empty Re: Кругот се врти???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот