Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Join the forum, it's quick and easy

Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!
Георги Димитров
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Колку си ги познаваме домашните спортисти?

5 posters

Go down

Колку си ги познаваме домашните спортисти? Empty Колку си ги познаваме домашните спортисти?

Пишување by bobo pope Чет Мар 26, 2009 2:40 am

Мене ако ме прашате за некој наш домашен спортист, значи за никој ништо не знам, благодарение на нашиве медиуми повеќе знам за некој странски спортист. Комент Колку си ги познаваме домашните спортисти? 466314


Последната промена е направена од 386ka на Чет Мар 26, 2009 2:45 am. Мислењето е променето 1 пати (Reason for editing : препишување во кирилица...)
bobo pope
bobo pope
џуниор

Постови: : 46
Активност: : 58

Вратете се на почетокот Go down

Колку си ги познаваме домашните спортисти? Empty Re: Колку си ги познаваме домашните спортисти?

Пишување by Dime Stojcev Чет Мар 26, 2009 2:41 am

па брат зависи од кои спортови и по успеси... по салва поточно!!!Колку си ги познаваме домашните спортисти? 11826
Dime Stojcev
Dime Stojcev
постер

Постови: : 156
Активност: : 182

Вратете се на почетокот Go down

Колку си ги познаваме домашните спортисти? Empty Re: Колку си ги познаваме домашните спортисти?

Пишување by Петар Чет Мар 26, 2009 2:54 am

абе па едни спортисти што ги иаме само за знаење се...

иначе 5-6 мк спортисти знам
Петар
Петар
форумџија

Постови: : 257
Активност: : 287

Вратете се на почетокот Go down

Колку си ги познаваме домашните спортисти? Empty Re: Колку си ги познаваме домашните спортисти?

Пишување by 386ka Чет Мар 26, 2009 2:59 am

Имаме асални спортисти што ги знаеме, но тоа се само од ракометот или некој актуелен спорт. Но тие спортисти што не се од актуелен спорт а се добри спортисти, не се воопшто познати меѓу народов. Ебати медиумите, само за политика да се пишувало!
386ka
386ka
Шеф

Постови: : 155
Активност: : 152

http://www.it.com.mk/forum

Вратете се на почетокот Go down

Колку си ги познаваме домашните спортисти? Empty Re: Колку си ги познаваме домашните спортисти?

Пишување by TrimXt Чет Мар 26, 2009 12:03 pm

абе ако се заинтересираш све ке дознаеш за спортистот..ја на пример многу се интересирам за кошарка и све скоро знам за нашиве кошаркари што играат у странство и овие у домашново првенство подобрите...а иначе дека има малце интервјуа со спортисти у право си..сега гледам излезе некоја емисија на А1 "македонски спортисти" и таму се збори по нешто интертесно Колку си ги познаваме домашните спортисти? 864914
TrimXt
TrimXt
постер

Постови: : 193
Активност: : 208

http://www.basketsim.com

Вратете се на почетокот Go down

Колку си ги познаваме домашните спортисти? Empty Re: Колку си ги познаваме домашните спортисти?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот