Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Join the forum, it's quick and easy

Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!
Георги Димитров
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija???

3 posters

Go down

Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? Empty Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija???

Пишување by bobo pope Пет Мар 27, 2009 2:31 am

Mnogu cesto gledam na ulici koli so bg tablici i stalo mi ide da gi pluknam neli aj komentari za ova
bobo pope
bobo pope
џуниор

Постови: : 46
Активност: : 58

Вратете се на почетокот Go down

Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? Empty Re: Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija???

Пишување by Nenad Пет Мар 27, 2009 2:33 am

Хахаха а што има врска тоа со продавање држава? Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? 743627
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? Empty Re: Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija???

Пишување by Dime Stojcev Пет Мар 27, 2009 2:36 am

Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? 850779
Dime Stojcev
Dime Stojcev
постер

Постови: : 156
Активност: : 182

Вратете се на почетокот Go down

Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? Empty Re: Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija???

Пишување by bobo pope Пет Мар 27, 2009 2:49 am

Nenad напиша:Хахаха а што има врска тоа со продавање држава? Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? 743627
pa kako nema be sakat moras pasos da izvadis t.e mozes i vaka da ja kupis ama za tripati poskapo a so samoto vadenje pasos si ja sitkas drzavata neli???
bobo pope
bobo pope
џуниор

Постови: : 46
Активност: : 58

Вратете се на почетокот Go down

Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? Empty Re: Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija???

Пишување by Nenad Пет Мар 27, 2009 3:03 pm

bobo pope напиша:
Nenad напиша:Хахаха а што има врска тоа со продавање држава? Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? 743627
pa kako nema be sakat moras pasos da izvadis t.e mozes i vaka da ja kupis ama za tripati poskapo a so samoto vadenje pasos si ja sitkas drzavata neli???
Ахам точно. Пола Македонија има бугарски пасоши више Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? 743627 а најмалце им е битно тоа со колата. Сите вадат ради визи и такви глупости Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? 11826
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? Empty Re: Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija???

Пишување by bobo pope Нед Мар 29, 2009 6:43 pm

Nenad напиша:
bobo pope напиша:
Nenad напиша:Хахаха а што има врска тоа со продавање држава? Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? 743627
pa kako nema be sakat moras pasos da izvadis t.e mozes i vaka da ja kupis ama za tripati poskapo a so samoto vadenje pasos si ja sitkas drzavata neli???
Ахам точно. Пола Македонија има бугарски пасоши више Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? 743627 а најмалце им е битно тоа со колата. Сите вадат ради визи и такви глупости Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? 11826
nema vrska bas radi toa sto ke kupi bmw ili merdzo do i za toa im e ama pak
bobo pope
bobo pope
џуниор

Постови: : 46
Активност: : 58

Вратете се на почетокот Go down

Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija??? Empty Re: Dli bi si ja prodale drzavata za da kupite kola od Bugarija???

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот