Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Join the forum, it's quick and easy

Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!
Георги Димитров
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дали би легнале со некој на прв состанок?

+9
Dare
Daydream Believer
Dime Stojcev
386ka
TrimXt
HijackHacker
Drakso
Петар
Nenad
13 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by 386ka Чет Мар 26, 2009 2:53 am

Абе пишете дека сите ја имате таа желба да легнете некоја непозната, а не вака да се правиме конзервативни типци. Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 437822
386ka
386ka
Шеф

Постови: : 155
Активност: : 152

http://www.it.com.mk/forum

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by Петар Чет Мар 26, 2009 2:56 am

еј малина ја сум исклучиво за секс пост свадба Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 743627














аха да сигурно.. Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 11826
Петар
Петар
форумџија

Постови: : 257
Активност: : 287

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by bobo pope Чет Мар 26, 2009 3:10 am

Abe na ovie godini e cudno i stvarno te tera da mislis deka cim ti se dala na prvo gledanje deka tuka ima nesto pa i samo taka posle nekoe muvanje da ti dade (mislam da ne ste u vrska) pa pak e onaka ama za nekoja godina toa ke bide sekojdnevie (ne zboram za mene deka mene vise mi e sekojdnevie:D)
bobo pope
bobo pope
џуниор

Постови: : 46
Активност: : 58

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by TrimXt Чет Мар 26, 2009 12:20 pm

не бе Пеки ја не реков дека само секс треба у љубав...него најчесто ако многу се сакате "легнуиете" у кревет нели Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 11826 али у секој случај нема да се сакате на прво гледање Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 554282
TrimXt
TrimXt
постер

Постови: : 193
Активност: : 208

http://www.basketsim.com

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 5:11 pm

хеех сум ја испуштил темава....би легнал и тоа како...хехе...валјда нема машко што ке рече дека не би... Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 850779
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by Nenad Чет Мар 26, 2009 5:14 pm

Dare напиша:хеех сум ја испуштил темава....би легнал и тоа како...хехе...валјда нема машко што ке рече дека не би... Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 850779
Хахаха не се сите лесни ко тебе Даре Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 850779 се шалам и ја БИ!
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by Петар Чет Мар 26, 2009 5:20 pm

ја би само ако после не бара ништо друго освен секс (на екс) Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 11826
Петар
Петар
форумџија

Постови: : 257
Активност: : 287

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 5:27 pm

Nenad напиша:
Dare напиша:хеех сум ја испуштил темава....би легнал и тоа како...хехе...валјда нема машко што ке рече дека не би... Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 850779
Хахаха не се сите лесни ко тебе Даре Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 850779 се шалам и ја БИ!

Хехе па се знае бе сине ние од карпош сме...лол
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by Marija* Пет Мар 27, 2009 5:02 pm

kolku ste za greota be... koja na vas bi vi se dala na prv sostanok, uste drkarte doma a mi pravite nekoi temi hahaha kiddin inace opsto za temava, seks na prv date NIKAKO i bolesti i etiketa na lesna ke ti se zakaci, maski ste ke pocnete odma da se falite i toa=))

Marija*
џуниор

Постови: : 28
Активност: : 27

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by Dare Пет Мар 27, 2009 6:09 pm

Marija* напиша:kolku ste za greota be... koja na vas bi vi se dala na prv sostanok, uste drkarte doma a mi pravite nekoi temi hahaha kiddin inace opsto za temava, seks na prv date NIKAKO i bolesti i etiketa na lesna ke ti se zakaci, maski ste ke pocnete odma da se falite i toa=))

Извини Буце али ние не сме толку напредни ко оние ТВОИНЕ ( ПОТЕНЦИРАМ )....ние сме уште дечинја и ако ништодруго ние сеуште седиме дома и дркаме...хеххе...добро понекогаш и нешто друго...али не секој ден..хехе..така да сори Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 394895
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by Marija* Пет Мар 27, 2009 7:39 pm

auu a koi se tie MOINE???? ziti se kazi=))) a toa dali sedite doma i drkate ili nesto dr ne znam toa vie si znaete...

Marija*
џуниор

Постови: : 28
Активност: : 27

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by Nenad Пет Мар 27, 2009 7:56 pm

Да да ние си знаеме затоа не коментирај за тоа ЛОЛ Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 332755
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by Marija* Пет Мар 27, 2009 8:34 pm

si znaete vie.. ne znaete nisto!! na nekoj mu e dosadno pisuva gluposti=)))hahahh

Marija*
џуниор

Постови: : 28
Активност: : 27

Вратете се на почетокот Go down

Дали би легнале со некој на прв состанок? - Page 2 Empty Re: Дали би легнале со некој на прв состанок?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот