Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Join the forum, it's quick and easy

Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!
Георги Димитров
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

+8
TrimXt
386ka
Drakso
bobo pope
Marija*
elenna_nevermind
Nenad
Dare
12 posters

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Dare Сре Мар 25, 2009 5:08 pm

па вака...јас кје запоцнам..и бас ме интересира ова...ме интересираат и васи мисленје!!!

Јас иам многу добра другарка...многу се сакаме на другарски начин...и незнам со е ..мислам дали е мозно тоа да биде само другарска лјубов...??....какви ставови вие имате за тоа...дали некој има таква дргуарка/другар...споделете!!? Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 592133
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Nenad Сре Мар 25, 2009 5:18 pm

Хехех знам за кој точно збориш Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826 Иначе јас после една случка престанав да верувам во пријателство помеѓу машко и женско (знаеш која) Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 31727 Така да мислам она што ни изгледа на многу добро другарство има друга позадина. Или има некаква ,,хемија,, или другарството потекнува од нешто друго Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Dare Сре Мар 25, 2009 6:04 pm

Nenad напиша:Хехех знам за кој точно збориш Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826 Иначе јас после една случка престанав да верувам во пријателство помеѓу машко и женско (знаеш која) Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 31727 Така да мислам она што ни изгледа на многу добро другарство има друга позадина. Или има некаква ,,хемија,, или другарството потекнува од нешто друго Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826

ХЕХЕ сине толку сме разлицни а толку слицни...хехе....да знам за кој зборис..и 100% се соогласувам со тебе дека позади тоа другаство има нешто...поради коа сме заедно....не зборам за НАС...зборам за МАШКО И ЗЕНСКО..да не не свати некој погресно...хехе Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 850779
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by elenna_nevermind Сре Мар 25, 2009 7:40 pm

нешо какво е тоа искуство..??? а иначе за другарство меѓу машко и женско цврсто стојам дека ИМА.!! иам четворица најбоље другари..од кои само со еден сум имала минато и сеа сме станале најбољи другари..а со другиве онака..чисто другарска љубов (барем од моја страна..хахахах) а за тоа дека од другарство може да излезе и нешто поише..никад се не зна..Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 332755




п.с Даре пеер дај таму некој нека ти покаже кај се Ж Ќ Ш Ѓ Ч..очи ми отпаднаа дур прочитав шо си пишал..Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826
elenna_nevermind
elenna_nevermind
џуниор

Постови: : 42
Активност: : 45

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Nenad Сре Мар 25, 2009 7:46 pm

elenna_nevermind напиша:нешо какво е тоа искуство..??? а иначе за другарство меѓу машко и женско цврсто стојам дека ИМА.!! иам четворица најбоље другари..од кои само со еден сум имала минато и сеа сме станале најбољи другари..а со другиве онака..чисто другарска љубов (барем од моја страна..хахахах) а за тоа дека од другарство може да излезе и нешто поише..никад се не зна..Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 332755




п.с Даре пеер дај таму некој нека ти покаже кај се Ж Ќ Ш Ѓ Ч..очи ми отпаднаа дур прочитав шо си пишал..Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826
Хмм а што мислиш од кај со тие четворица си станала добра другарка? Зашто баш они? Ја мислам дека морало да има некаква физичка привлечност за да воопшто исконтактирате Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826 ако ме сваќаш што сакам да кажам.
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Dare Сре Мар 25, 2009 7:47 pm

elenna_nevermind напиша:нешо какво е тоа искуство..??? а иначе за другарство меѓу машко и женско цврсто стојам дека ИМА.!! иам четворица најбоље другари..од кои само со еден сум имала минато и сеа сме станале најбољи другари..а со другиве онака..чисто другарска љубов (барем од моја страна..хахахах) а за тоа дека од другарство може да излезе и нешто поише..никад се не зна..Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 332755




п.с Даре пеер дај таму некој нека ти покаже кај се Ж Ќ Ш Ѓ Ч..очи ми отпаднаа дур прочитав шо си пишал..Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826
ХЕХЕ ај кје им казам....лол...еве пак грешки....не ме мрзи да пазам
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Marija* Сре Мар 25, 2009 7:48 pm

znaci kako razmisluvate vie maskite eeej. zasto da nema drugarstvo pomegu masko i zensko, IMA drugarstvo, a toa sto vie maskite sekoe devojce ili zena ili devojka kako i da e ja gledate kako seks masina toa e dr muabet=))))

Marija*
џуниор

Постови: : 28
Активност: : 27

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Nenad Сре Мар 25, 2009 7:53 pm

Marija* напиша:znaci kako razmisluvate vie maskite eeej. zasto da nema drugarstvo pomegu masko i zensko, IMA drugarstvo, a toa sto vie maskite sekoe devojce ili zena ili devojka kako i da e ja gledate kako seks masina toa e dr muabet=))))
До сега не спомна ниедно машко нешто така. Погоре ве прашав со тој најдобар другар како сте дошле во контакт? И зашто баш со него сте толку добри?
Целта ми е да кажам дека и едно големо другарство може да потекне од некаква физичка привлечност од пред тоа.
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by elenna_nevermind Сре Мар 25, 2009 7:59 pm

чоек види вака..со сите нив се иам упознаено преку други луѓе или не знам..школо ..искачања..не е ни битно како сме се сретнале...и зашо ми е физичка привлечност ако он ми е вистински најбоље другар...не мора се да се базира на свиѓање секс и изглед...не знам зашто толку банални сваќања имаш!!!!!!!!!!!!!!!!!!
плус ако сум имала некаква физичка привлечност кон него веруј ми НЕМАШЕ да ми биде најбоње другар..xD
..иако звучи ко најкурвинска ствар...ТАКА Е

пост под пост мислењата се споени*
elenna_nevermind
elenna_nevermind
џуниор

Постови: : 42
Активност: : 45

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Nenad Сре Мар 25, 2009 8:05 pm

elenna_nevermind напиша:чоек види вака..со сите нив се иам упознаено преку други луѓе или не знам..школо ..искачања..не е ни битно како сме се сретнале...и зашо ми е физичка привлечност ако он ми е вистински најбоље другар...не мора се да се базира на свиѓање секс и изглед...не знам зашто толку банални сваќања имаш!!!!!!!!!!!!!!!!!!
плус ако сум имала некаква физичка привлечност кон него веруј ми НЕМАШЕ да ми биде најбоње другар..xD
Еххх мене никој не ме сваќа Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826 можеби и грешам можеби и не знам да го кажам. Јас пак ке се повторам зошто од толкава толпа на луѓе баш тој? Во природата на човекот е да има контакт со физички пријатна личност Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 582100 сеа свати што сакав да ти кажам?
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Dare Сре Мар 25, 2009 8:09 pm

хехе нешо глуп си брат...незнаеш да се објасниш...лол...него вака...МАРИЈА ОВА ЗА ТЕБЕ...не викам дека неможеш да имаш дргарка....еве ти си ми...али не е тоа тоа...сакам да ти кажам за најдобра другарка...како на пример ..... да не именуваме..глубаво е...може да има другарство не викам не...ама позади тоа другарсво стои нешто што не е дргуарство...нешто што те привлекува кај него....за да седис со него за да бидеш со него...имаш некаква корист од тоа...


АХХХ И ЈАС СУМ ГЛУПАВ:::И ЈАС НЕЗНАМ ДА СЕ ОБЈАСНАМ....ако ме свати некој го частам!!!
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by elenna_nevermind Сре Мар 25, 2009 8:12 pm

хахахахахахахах..се најдовте со нешо..хахаха
твоево го сватив као ако имаш корист тогаш ќе ти биде најбоље другарка! ахахах..а валда не мислеше така..шо знам...


а иначе коа ќе размислам што се обидувате да кажете е дека као у стил за да моеш со некоја женска да се поврзеш емотивно мора да те привлекува и физички..така нешо????? или и ја не сваќам..
ахахахахахах

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826:D:D
elenna_nevermind
elenna_nevermind
џуниор

Постови: : 42
Активност: : 45

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Nenad Сре Мар 25, 2009 8:12 pm

Dare напиша:хехе нешо глуп си брат...незнаеш да се објасниш...лол...него вака...МАРИЈА ОВА ЗА ТЕБЕ...не викам дека неможеш да имаш дргарка....еве ти си ми...али не е тоа тоа...сакам да ти кажам за најдобра другарка...како на пример ..... да не именуваме..глубаво е...може да има другарство не викам не...ама позади тоа другарсво стои нешто што не е дргуарство...нешто што те привлекува кај него....за да седис со него за да бидеш со него...имаш некаква корист од тоа...


АХХХ И ЈАС СУМ ГЛУПАВ:::И ЈАС НЕЗНАМ ДА СЕ ОБЈАСНАМ....ако ме свати некој го частам!!!
Ја те сватив одлично кажано Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826 иначе како стигнавте до другарство со Марија???Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Nenad Сре Мар 25, 2009 8:14 pm

elenna_nevermind напиша:хахахахахахахах..се најдовте со нешо..хахаха
твоево го сватив као ако имаш корист тогаш ќе ти биде најбоље другарка! ахахах..а валда не мислеше така..шо знам...


а иначе коа ќе размислам што се обидувате да кажете е дека као у стил за да моеш со некоја женска да се поврзеш емотивно мора да те привлекува и физички..така нешо????? или и ја не сваќам..
ахахахахахах

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826:D:D
Сакам да кажам дека не може да е воен инвалид без глава а ја пак да земам од толку луѓе со неа да се спојам Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 850779 Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 850779 Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 850779 Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 850779 Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Dare Сре Мар 25, 2009 8:16 pm

Nenad напиша:
Dare напиша:хехе нешо глуп си брат...незнаеш да се објасниш...лол...него вака...МАРИЈА ОВА ЗА ТЕБЕ...не викам дека неможеш да имаш дргарка....еве ти си ми...али не е тоа тоа...сакам да ти кажам за најдобра другарка...како на пример ..... да не именуваме..глубаво е...може да има другарство не викам не...ама позади тоа другарсво стои нешто што не е дргуарство...нешто што те привлекува кај него....за да седис со него за да бидеш со него...имаш некаква корист од тоа...


АХХХ И ЈАС СУМ ГЛУПАВ:::И ЈАС НЕЗНАМ ДА СЕ ОБЈАСНАМ....ако ме свати некој го частам!!!
Ја те сватив одлично кажано Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826 иначе како стигнавте до другарство со Марија???Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 850779

ХЕХЕ па ако ти кажам мислам дека кје влезам во приватен дел....се шалам...ете слуцајно после многу работи свативме дека сме само другари..поточно она инсистираше на тоа...а кругот се сврте и јас почнав да трчам по неа....и така натака...привет!
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by elenna_nevermind Сре Мар 25, 2009 8:17 pm

ахахахаххахааххахахахахахахахаххахахахахахахахаххахахахаха..звер си пеер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ахахахаха нешо те поштуем пеер!!!!
elenna_nevermind
elenna_nevermind
џуниор

Постови: : 42
Активност: : 45

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Marija* Сре Мар 25, 2009 8:21 pm

pa ne mora da znaci deka nesto ni se svigal toj drugar pred toa... zboram za drugari koi sto mi se cel zivot i pred toa ne sum imala nisto so niv ili nesto slicno=)

Marija*
џуниор

Постови: : 28
Активност: : 27

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 12:11 am

Marija* напиша:pa ne mora da znaci deka nesto ni se svigal toj drugar pred toa... zboram za drugari koi sto mi se cel zivot i pred toa ne sum imala nisto so niv ili nesto slicno=)

Да али ние збориме за другарство од стил онака да си го сакас највисе...НА ДРУГАРСКИ НАЧИН...Х)
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Nenad Чет Мар 26, 2009 12:12 am

Marija* напиша:pa ne mora da znaci deka nesto ni se svigal toj drugar pred toa... zboram za drugari koi sto mi se cel zivot i pred toa ne sum imala nisto so niv ili nesto slicno=)
Прочитај тоа на Елена што и пишав погоре и ке сватиш што сакам да кажам Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by bobo pope Чет Мар 26, 2009 12:32 am

Abe ima drugarstvo megu masko i zensko ama nemozes da kazes deka so nekoe devojce (masko) si najdobar drugar (drugarka) mislam mene mi izgleda toa mnogu pederski neznam ili mi e drugarka onaka ili nesto poise neznam taka bar mislam Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826
bobo pope
bobo pope
џуниор

Постови: : 46
Активност: : 58

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Drakso Чет Мар 26, 2009 12:57 am

епа вака другарство меѓу машко и женско се разбира дека има иако многу велат дека нема сепак другарство има. Ако ти се допаѓа девојчето не го прави вашиот однос автоматски недругарски...сепак сте другариИма ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826 Make Friends Not Enemies:D
Drakso
Drakso
Сафра Шеф

Постови: : 215
Активност: : 250

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by 386ka Чет Мар 26, 2009 1:01 am

Верувам дека има другарство, а за тоа бобо што го кажа, мислам дека кој како гледа. Мене не ми се гледа ништо педерски у другарство меѓу машко и женско.
386ka
386ka
Шеф

Постови: : 155
Активност: : 152

http://www.it.com.mk/forum

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Nenad Чет Мар 26, 2009 1:14 am

386ka напиша:Верувам дека има другарство, а за тоа бобо што го кажа, мислам дека кој како гледа. Мене не ми се гледа ништо педерски у другарство меѓу машко и женско.
Е ај прочитај погоре што имам напишано за физичка привлечност и све...да не се копирам по 100 пати Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? 11826
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by TrimXt Чет Мар 26, 2009 1:20 am

пер со секој можешда бидеш пријател...ако можеш со куче...ако можеш со змија - автоматски и со женско можеш хехехех
TrimXt
TrimXt
постер

Постови: : 193
Активност: : 208

http://www.basketsim.com

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by 386ka Чет Мар 26, 2009 1:24 am

хаха, така е тоше!
386ka
386ka
Шеф

Постови: : 155
Активност: : 152

http://www.it.com.mk/forum

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот