Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Join the forum, it's quick and easy

Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!
Георги Димитров
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

+8
TrimXt
386ka
Drakso
bobo pope
Marija*
elenna_nevermind
Nenad
Dare
12 posters

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Nenad Чет Мар 26, 2009 1:27 am

TrimXt напиша:пер со секој можешда бидеш пријател...ако можеш со куче...ако можеш со змија - автоматски и со женско можеш хехехех
Ххахаха ама куче ако раниш ќе те сака....ама жена....хахахах Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 582100 Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 850779
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Dime Stojcev Чет Мар 26, 2009 1:28 am

хахахаха даре топ тема ѕвер си!!!! да не копирам таму нешо си знае човекот си кажа!!! хахаха го подржувам! ама може да биде и онка другарството без никаква привлецност туку само така!!! али у повеќе случаеви не е!!!
Nenad напиша:
TrimXt напиша:пер со секој
можешда бидеш пријател...ако можеш со куче...ако можеш со змија -
автоматски и со женско можеш хехехех
Ххахаха ама куче ако раниш ќе те сака....ама жена....хахахах Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 582100 Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 850779
ако имаш кола и ако частиш ќе те сака!!!! Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 332755 Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 437822
Dime Stojcev
Dime Stojcev
постер

Постови: : 156
Активност: : 182

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Nenad Чет Мар 26, 2009 1:30 am

Dime Stojcev напиша:
Nenad напиша:
TrimXt напиша:пер со секој можешда бидеш пријател...ако можеш со куче...ако можеш со змија - автоматски и со женско можеш хехехех
Ххахаха ама куче ако раниш ќе те сака....ама жена....хахахах Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 582100 Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 850779
ако имаш кола и ако частиш ќе те сака!!!! Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 332755 Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 437822
Хехехе куче и без кола ке те сака. Ај доста да не бегаме од темата за кучки и кучиња Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 453275
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by TrimXt Чет Мар 26, 2009 1:33 am

па за другарство меѓу машко и кучки е тамава...ја мислам дека има другарство али тоа е сепак или ради тоа што одамна се знаете ептен или пошто се знае со девојкати хехехех
TrimXt
TrimXt
постер

Постови: : 193
Активност: : 208

http://www.basketsim.com

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Daydream Believer Чет Мар 26, 2009 2:10 am

Има!! Значи ако кажам за некој дека е фин, мил и добар не значи дека на него гледам како сексуален обијект или како потенцијален дечко!! Едноставно, има нешто што ми се допаѓа кај тој човек - како човек - и сакам да биде дел од мојот живот :]
Daydream Believer
Daydream Believer
постер

Постови: : 73
Активност: : 74

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Петар Чет Мар 26, 2009 2:30 am

Daydream Believer напиша:Има!! Значи ако кажам за некој дека е фин, мил и добар не значи дека на него гледам како сексуален обијект или како потенцијален дечко!! Едноставно, има нешто што ми се допаѓа кај тој човек - како човек - и сакам да биде дел од мојот живот :]


супер пост за темава
Петар
Петар
форумџија

Постови: : 257
Активност: : 287

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by TrimXt Чет Мар 26, 2009 12:26 pm

немораш да гледаш како сексуален објект бе...како љубавен можеш да го глеаш...а покасно како сексуален Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 635206 ...али еве и да не сум у право дали ти би рекла такво нешто за некој што си го запознала пред 3-4 години или за некој што го знаеш 2-3 месеца...значи сепак треба долго време да се знаете за да бидете добри другари Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 635206
TrimXt
TrimXt
постер

Постови: : 193
Активност: : 208

http://www.basketsim.com

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by elenna_nevermind Чет Мар 26, 2009 5:10 pm

TrimXt напиша:немораш да гледаш како сексуален објект бе...како љубавен можеш да го глеаш...а покасно како сексуален Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 635206 ...али еве и да не сум у право дали ти би рекла такво нешто за некој што си го запознала пред 3-4 години или за некој што го знаеш 2-3 месеца...значи сепак треба долго време да се знаете за да бидете добри другари Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 635206


ја мислам дека не мора да значи тоа дека треба некој да знаеш сто години за да ти биде добар другар...се зависи од карактерот!!!! Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 554282
elenna_nevermind
elenna_nevermind
џуниор

Постови: : 42
Активност: : 45

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Dare Чет Мар 26, 2009 5:21 pm

elenna_nevermind напиша:
TrimXt напиша:немораш да гледаш како сексуален објект бе...како љубавен можеш да го глеаш...а покасно како сексуален Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 635206 ...али еве и да не сум у право дали ти би рекла такво нешто за некој што си го запознала пред 3-4 години или за некој што го знаеш 2-3 месеца...значи сепак треба долго време да се знаете за да бидете добри другари Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 635206


ја мислам дека не мора да значи тоа дека треба некој да знаеш сто години за да ти биде добар другар...се зависи од карактерот!!!! Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 554282

Да мала во право си не мора да го знаеш некој толку долго за да ти биде ДРУГАР,али само другар...ама немој те молам да ми кажеш дека може да ти стане најдобар другар за толку кратко време...за НАЈДОБАР ДРУГАР треба доверба да имаш во некој и да можеш се да му кажеш и коа ти кје бидеш срекјна да е ии он срекјен...е тек тогаш кје ти биде прав НАЈДОБАР другар! Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 20950
Dare
Dare
постер

Постови: : 75
Активност: : 111

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Ana * Пет Мар 27, 2009 12:39 pm

Potpolno se soglasuvam so Dare Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 80783
A inache za drugarstvo pomegju masko i zensko jas sum sigurna deka IMA !! Pr .. jas iam 3-4 drugari ... ama onaka naj najdobri .. i toa uopste ne znaci deka ja gledam na dr nacin kon niv ... ni oni kon mene Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 864914 Ednostavno, si gi pocituvame eden kaj dr nasite postapki , stavovi , mislenja...i sekogash sme tuka eden za dr..uopste ne znaci deka ja go gleam kako MUSKO i go svigjam :)
Inache drugarive mi se od osnovno.. so znaci ja dolgo vreme gi znam .. so se soglasuva so gorenavedeniot stav na dare Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 11826

Ana *
нов член

Постови: : 2
Активност: : 2

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Nenad Пет Мар 27, 2009 2:59 pm

Лееел пак никој не чита јас што пишувам. Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 11826 пред да пишете прочитајте ги и првите страни. Иначе Ана, пишувај на кирилица Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 582100
Nenad
Nenad
форумџија

Постови: : 272
Активност: : 313

Вратете се на почетокот Go down

Има ли другарство помеѓу машко и женско!!?? - Page 2 Empty Re: Има ли другарство помеѓу машко и женско!!??

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот