Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!

Join the forum, it's quick and easy

Георги Димитров
Добредојдовте во форумот. За поголемо уживање во дискусиите, ви препорачваме да се регистрирате. Ако сте веќе член, логирајте се.
Имајте пријатен престој!
Георги Димитров
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

крајот на светот?????

+7
386ka
Nenad
Daydream Believer
HijackHacker
Петар
TrimXt
Drakso
11 posters

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

крајот на светот????? - Page 3 Empty Re: крајот на светот?????

Пишување by staska Чет Мар 26, 2009 11:36 am

добро аман веќе со тој метеор остајте го веќе и така слабо е комерцијализиран...некој требало да ја патентира идејата за пари да зема... Армагедон и сличните такви сите сте ги глеале и нема веќе што да се збори...
а тоше у камено време....не многу добра идеја. ако сеа се тепаш дека си ахил, што ќе бидеш тогаш алфа мажјак??? крајот на светот????? - Page 3 11826
staska
staska
постер

Постови: : 64
Активност: : 70

Вратете се на почетокот Go down

крајот на светот????? - Page 3 Empty Re: крајот на светот?????

Пишување by Daydream Believer Чет Мар 26, 2009 11:39 am

staska напиша:добро аман веќе со тој метеор остајте го веќе и така слабо е комерцијализиран...некој требало да ја патентира идејата за пари да зема... Армагедон и сличните такви сите сте ги глеале и нема веќе што да се збори...
а тоше у камено време....не многу добра идеја. ако сеа се тепаш дека си ахил, што ќе бидеш тогаш алфа мажјак??? крајот на светот????? - Page 3 11826

хахахаха крајот на светот????? - Page 3 582100
И не само тоа...не е метеор, туку се вика астероид, ама нема везе.
Да претпоставиме дека он ќе биде меѓу преживеаните..да, алфа мажјак не му бега крајот на светот????? - Page 3 437822
Daydream Believer
Daydream Believer
постер

Постови: : 73
Активност: : 74

Вратете се на почетокот Go down

крајот на светот????? - Page 3 Empty Re: крајот на светот?????

Пишување by TrimXt Чет Мар 26, 2009 11:59 am

пер па ја викам дека НЕМА да се в ратиме у тоа време...можда ке изумре родот али нема да се рестартира памтењето...али ај да не зборам више пошто тогаш ке бидам ја интергалактик супер војник хехех
TrimXt
TrimXt
постер

Постови: : 193
Активност: : 208

http://www.basketsim.com

Вратете се на почетокот Go down

крајот на светот????? - Page 3 Empty Re: крајот на светот?????

Пишување by staska Чет Мар 26, 2009 12:07 pm

да Тоше толку си паметен што мора сигурно да бидеш некој од функција, па ти уствари и така ќе преживееш. крајот на светот????? - Page 3 11826 Ќе направат попис да ги спасат најпаметните луѓе во светов, кога веќе сите умираат и Тоше многу нормално ќе биде дека ти ќе бидеш one of the chosen ones и ќе го одведеш светот у новата ера после D day. карикирам сеа не сум озбилна не ме фаќајте за збор.

оки но проблемо... али не се буни тоа ти беше фри комршал крајот на светот????? - Page 3 80783и
бтњ мислам дека многу е поверојатно ако воопшто се деси тоа ние дека ќе
си бидеме изворот на думот наш зашто ако има некоја закана за
човештвото од надвор така да ја наречам си имаме ние sense for
self-preservation ќе дадеме се од себе за да средиме работата...ама
многу е потешко да не дисциплинираш ако си имаме проблеми еден со
друг...и така имаме вродени симпатии кон буцкање на комшијата крајот на светот????? - Page 3 332755

Напомена стаске не пишувај пост под пост*
staska
staska
постер

Постови: : 64
Активност: : 70

Вратете се на почетокот Go down

крајот на светот????? - Page 3 Empty Re: крајот на светот?????

Пишување by TrimXt Чет Мар 26, 2009 12:22 pm

многу нормално еб стаске...па не сме ние машини за ништо да не чуствуваме крајот на светот????? - Page 3 11826 ...епа затоа е добра етиката...ја мислам дека треба да се почне со такво подучување на децата за етичките добра.. крајот на светот????? - Page 3 453275
TrimXt
TrimXt
постер

Постови: : 193
Активност: : 208

http://www.basketsim.com

Вратете се на почетокот Go down

крајот на светот????? - Page 3 Empty Re: крајот на светот?????

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот